Karolina Oleniuk - Wrocław

Nazywam się Karolina Oleniuk, z wykształcenia jestem kosmetologiem – absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, a także certyfikowaną linergistką.  

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch cudownych chłopców.   
 
Swoje życie zawodowe  związałam z dziedziną kosmetyki jaką jest makijaż permanentny, ponieważ to w nim mogę realizować swoją pasje i poczucie estetyki.
 
Pracę traktuję z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością dlatego specjalnie dla Was stworzyłam miejsce w którym mogę zaoferować wysoką jakość  i komfortowe warunki podczas zabiegu.
Pracuję na innowacyjnym sprzęcie oraz renomowanych produktach, które w połączeniu z moim doświadczeniem gwarantują Wam bezpieczeństwo i doskonały efekt zabiegów.
 
Bardzo ważny jest dla mnie rozwój dlatego nieustannie zdobywam wiedzę u najlepszych specjalistów z branży.
 
Przed każdą wizytą przeprowadzam szczegółową konsultację a makijaż dobieram indywidualnie, ponieważ każda z Was jest inna i każda wyjątkowa.
 
Będzie mi ogromnie miło gościć Was w moim gabinecie.
 
Do zobaczenia
Makijaż permanentny ust Wrocław

Jak przebiega zabieg makijażu permanentnego?

Makijaz permanentny polega na wprowadzeniu barwnika w głąb naskórka , jednak odbywa sie to płycej niź w przypadku tatuażu .W wyniku naturalnych procesów fizjologicznych naskórek łuszczy się, a wyrazistość makijażu systematycznie blednie.

Trwałość makijażu zależy od rodzaju skóry, częstości i intensywności ekspozycji na promieniowanie UV  jak również indywidualnych predyspozycji.

Pierwszym etapem zabiegu jest rozmowa , szczegółowy wywiad , wykluczenie przeciwwskazań i określenie życzeń klientkI.

Zabieg wymaga ode mnie skupienia i precyzji w związku z czym czas jaki potrzebuje na jego wykonanie u każdej pani będzie inny .Dlatego zapisując się na makijaż pamiętaj ,żeby odpowiednio zorganizować dzień bez zbędnego pośpiechu 🙂

Po zakończeniu pigmentacji omówię pielęgnacje domową, która ma ona ogromny wpływ na efekt końcowy .

 Przez pierwsze dwa tygodnie skóra w obszarze zabiegowym łuszczy się i pojawia się strupek . W tym czasie skóra pod strupkiem się goi a samego strupka nie wolno drapać ani urywać gdyż może to spowodować nieprzyjęcie barwnika w tym miejscu.  . Unikamy równiez kontaktu z woda ,żeby strupek nie uległ odmoczeniu.Początkowo kolor pigmentu jest intensywny, ale wraz z łuszczeniem się jego zewnętrznej warstwy blednie, po tygodniu osiągając w przypadku ust 50% intensywności, a w przypadku brwi – od 30 do 40%.Naturalna regeneracja skóry w miejscu wprowadzenia barwnika może trwać do 4 tygodni. 

Na dopigmentowanie zgłaszamy się najwcześniej po 4 tygodniach a najlepiej w przedziale między 6-8 tygodni od pierwszego zabiegu.

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny?

Makijaż permanentny – Jakie są efekty?

Dobrze dobrany do typu urody oraz wykonany makijaż permanentny powinien utrzymywać się około 1,5 do 2 lat.

Trwałość makijażu permanentnego uzależniona jest między innymi od takich czynników jak:

Ogólna kondycja skóry
Doświadczenie linergistki w wykonywaniu zabiegu makijażu trwałego
Jakość użytych barwników do makijażu
Wprowadzenie pigmentu – pigment nie może być wprowadzony ani zbyt płytko ani za głęboko
Pielęgnacja skóry twarzy po wykonaniu makijażu trwałego
Regularność w uzupełnianiu barwnika

Makijaż permanentny ust Wrocław

Masz pytania odnośnie makijażu permanentnego? Nie wiesz, czy będziesz czuć się w nim dobrze?

Umów się z nami na profesjonalne konsultacje

Konsultacje prowadzone w Naszym salonie są całkowicie bezpłatne. Podczas nich doradzimy Ci, który wariant makijażu permanentnego będzie dla Ciebie najlepszy i omówimy dogodny termin na jego wykonanie. Nasza oferta makijażu obejmuje: makijaż permanentny ust oraz makijaż permanentny brwi.

Makijaż permanentny Wrocław - przykładowe realizacje

makijaż permanentny brwi Wrocław
Karolina Oleniuk Wrocław
Karolina Oleniuk Wrocław
makijaż permanentny brwi Wrocław
makijaż permanentny brwi Wrocław
Makijaż permanentny brwi Wrocław opinie
Makijaż permanentny brwi Wrocław
makijaż permanentny brwi Wrocław

Tagi: Makijaż permanentny, Makijaż permanentny Wrocław, Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust Wrocław, Makijaż permanentny brwi we Wrocławiu. Trwały makijaż permanentny dla kobiet, Makijaż permanentny brwi metoda Ombre Wrocław. Podkreślający urodę makijaż permanentny Wrocław. Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego?, Ile kosztuje zabieg makijażu permanentnego?

Przewiń do góry